De Bazel is naast evenementenlocatie dé toegangspoort van Amsterdam waar het gaat om zakelijke evenementen (congressen, vergaderingen, diners, bedrijfsfeesten etc.).
Onze eventlocatie telt een achttal klassieke zalen, ooit de chique vergader- en werkruimten van de directies van de roemrijke Nederlandsche Handelmaatschappij, de rechtsvoorganger van ABN AMRO.
Verder organiseren wij ook prachtige evenementen op mooie locaties zoals het Tuschinski theater en de Zuiderkerk.
Wij zetten graag extra stappen voor onze klanten om hun verwachtingen te overtreffen. Dit doen wij enerzijds door betrouwbare en inspirerende adviezen te geven. Deze vertalen wij met ons team, inclusief eigen catering, door tot een perfecte uitvoering met als doel een onvergetelijk evenement neer te zetten.
Erkenning voor 18 opleidingen
Nog meer weten?
Gelijke Stagekansen voor iedere student